Volné pracovní místo  Pracovník pro opravy techniky - zajímavá práce pouze na jednu směnu!

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 29 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!
Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Máme pro Vás bomba nabídku, která bude stát za to. Pokud jste technický typ a k opravování mašin máte blízko, tak jste na správné adrese! Hledáme machry, co mají pro techniku a opravování těchto věciček cit!

Hledáme pracovníky po celé České republice. Místo výkonu práce: okres Svitavy - možnost ubytování!

Pracovní náplň:
  • Diagnóza poruch a stavu vozidel
  • Provádění generálních oprav a renovaci vozidel

Požadujeme

Naše nabídka je otevřená všem, kteří mají vášeň pro techniku a touhu po nových výzvách. Tato pozice je nejenom pro automechaniky nebo autoklempíře, ale i pro zámečníky, lakýrníky a ty, kteří mají zkušenosti s opravami a údržbou jakýchkoliv pohyblivých technických zařízení - od automobilů až po další techniku.

Nejedná se o automotive. Práce v hale.

Nabízíme

  • Čistý měsíční příjem včetně diet 29.400,- Kč
  • Denní diety 363,- Kč
  • Příplatek za ztížené prostředí
  • Příspěvek na jízdné
  • Zajištěné a hrazené ubytování
  • Možnost čerpání finančních záloh
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Možnost přesčasů
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Frýdek-Místek